dzisiaj: 66, wczoraj: 11
ogółem: 1 287 340
statystyki szczegółowe
W dniu wczorajszym wielkim sukcesem zakończył się Ogólnopolski Turniej Starachowice CUP 2010 . Nasza drużyna startująca w tych zawodach zajęła I miejsce nie dając najmniejszych szans uczestnikom tego turnieju . Po znakomitej grze wygrała wszystkie mecze nie tracąc ani jednej bramki ( brawo Marcel) . Na pochwałę zasłużyła każda formacja w tym zespole, wszyscy zagrali na bardzo dobrym i wysokim poziomie co pokazuje wynik jaki uzyskaliśmy w tym turnieju. Z bardzo dobrej strony pokazał się Maciej Wróbel, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju - strzelając 7 bramek (nagroda indywidualna) , podobnej przyjemności nie mógł sobie odmówić Paweł Rogala strzelając 4 bramki. Super debiut zaliczył w bramce Marcel Gumulak zostając najlepszym bramkarzem turnieju , zachowując czyste konto.
Zawsze pisze się o napastnikach ,pięknych i widowiskowych bramkach, rajdach po prawej czy lewej stronie ,a co z formacją obrony ? No i tu mamy szczęście i zawodników, znakomita gra naszych obrońców w dużej mierze przyczyniła się również do wygrania tego turnieju. Należy się im wielki „szacun” za poświęcenie , walkę , obite kolana i łokcie .Obrona kierowana przez Jakuba Cichego z takimi „przecinakami” jak Marek , Sergiusz czy inni nasi chłopcy praktycznie nie dopuszczała do groźnych sytuacji pod naszą bramką , co w tych zawodach wraz z dobrą postawą naszego bramkarza zaowocowało czystym kontem.
Tomek Hajto kiedyś powiedział ,że wchodząc na boisko i stojąc w obronie zamyka drzwi napastnikom do bramki, niestety nie widział waszej gry w Starachowicach ,bo wy zamknęliście potężne wrota bramki strzeżonej przez Marcela.
Jeszcze słowo uznania dla naszego trenera Waldemara Kozła, który bardzo dobrze przygotował zespół do zawodów pod każdym względem . Dziękujemy.
Na koniec jeszcze raz serdeczne podziękowania dla Trenera jego podopiecznych, zagraliście wszyscy znakomite mecze , jesteśmy z was dumni i oby tak dalej.
SKŁAD: Gumulak Marcel , Broszczyk Sergiusz, Marek Ćwik , Oracz Jakub , Cichy Jakub ,Malinowicz Karol, Aksamit Krystian, Peron Łukasz, Rogala Paweł, Wódkowski Mateusz, Wróbel Maciej.
Nasza grupa
MUKP D.G
SOKÓŁ STARACHOWICE
BROŃ RADOM
ŁKS ŁÓDŹ
WISŁA PUŁAWY
Mecze w grupie:
BROŃ RADOM - MUKP D.G. 0-3
MUKP D.G. - SOKÓŁ STARACHOWICE 5-0
ŁKS ŁÓDŹ - MUKP D.G. 0-2
MUKP D.G - WISŁA PUŁAWY 4-0
MUKP D.G - MŁODZIKI RADOM 3:0
FINAŁ
MUKP D.G - ŁKS Łódź 0-0
w rzutach karnych wygrana 3-2 dla MUKP Dąbrowa Górnicza
KLASYFIKACJA KOŃCOWA :
1.MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
2.ŁKS ŁÓDZ
3.ŁKS ŁÓDZ II
4.MŁODZIK RADOM
5.WISŁA PUŁAWY
6.JUWENTA STARACHOWICE
7.WISŁA SANDOMIERZ
8.BROŃ RADOM
9.PIASKOWIANKA PIASKI
10.SOKÓŁ STARACHOWICE
GRATULACJE DLA WAS CHŁOPAKI I DLA TRENERA !!!
JESTESCIE WIELCY.WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!
Macie szczęście że nie pojechałem tam na darmo:)Gratulacje!!!
gratulacje dla WAS !!!!!!!!!! :)))))))))))))
Wielkie brawa , zagraliscie super turniej !!!Gratulacje dla Was i Trenera !!!!
TURNIEJ BYŁ SUPER! GRALIŚCIE REWELACJA! GRATULACJE DLA WAS I TRENERA!!!!!
Gratulacje chłopaki !!! Don Waldi przygotował was perfekcyjnie (jak zawsze ) pozdrawiam :-)))))))))
Gratulacja, ale z nie daniem najmniejszych szans pozostałym to przegieliście, bo karne to loteria ...........
Dziękujemy i równiez gratulujemy II i III miejsca . Finał był zaciętym meczem , Łks i Mukp miało okazje strzelic bramkę , obie druzyny zagały walcząc o swoje , a co do karnych to niech bedzie ze loteria ale do nas usmiechneło sie szczescie , na które cała nasza druzyna zasłuzyła po wspaniałej grze w całym turnieju !!!
Trampkarze » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 1 |
Mecze sparingowe | |||
| |||
| |||
|
|
|||
|
|